Adam Kerenyi

HungaryHungary
Dar būdamas vaikas Adam Kerenyi pradėjo užsiiminėti motosportu ir pirmą motociklą iš tėvo jis gavo būdamas 5 metų. Visa jo vaikystė buvo susijusi su motociklais ir lenktyniniais automobiliais. Adamas lenktyniauti pradėjo kartingais Kecskemet mieste, kur jis išmoko lenktyniavimo pagrindų iš legendinio Vengrijos kartingų lenktynininko – Janos Kesjar. Po kelių metų šiame sporte jis grįžo prie motociklų ir važiavo kaip įmanoma greičiau! Jis visada buvo ekstremalių sportų ir adrenalino fanas. Adamas pradėjo treniruotis pradedančiųjų pogrupiuose gatvių lenktynėse su savo paties padaryta GSX-R 750. Tais laikais jis taip pat dalyvavo pradedančiųjų ralio ir slalomo lygoje su BMW E30.

Vengrijoje driftas oficialiai atsirado 2006 metais ir Adamas pirmajame čempionate sugebėjo užimti antrą vietą. Po tokios sėkmės jis nusipirko profesionalams skirtą BMW su 4.4l V8 varikliu. Su šiuo automobiliu jis tapo Vengrijos čempionu ir užėmė kelias aukštas vietas tarptautinėse King Of Europe ir Drift Challenge varžybose. 2008 metais Tomi Workshop jam pagamino naują specialiai driftui skirtą E36 su M5 varikliu su ekstremaliomis modifikacijomis.

2009 metais Adamas laimėjo Vengrijos čempionatą bei King Of Europe etapuose iškovojo pirmąją vietą.

2012 metais Adamas dalyvavo King Of Europe tarptautinėse lenktynėse septyniose skirtingose šalyse. Sezono pabaigoje jis užsitikrino antrąją vietą galutinėje įskaitoje. Pirmosios DOTZ Drift Battle varžybos organizuotos Čekijoje tais pačiais metais ir baigėsi Adamo geriausiu rezultatu ir pirmąja vieta podiume.

Šiuo metu Adamas tęsia dalyvavimą King Of Europe Series lenktynėse, kuriose jau laimėjo pirmąjį etapą šį sezoną!