Adam Kerenyi

HungaryHungary
З ранніх років Adam Kerenyi захоплювався автоспортом, з того самого моменту як батько купив йому перший мотоцикл, коли йому було 5 років. Все його дитинство було заповнено мотоциклами та гоночними машинами. Adam почав з їзди на картингу в місті Кечкемет, де він осягав ази гоночної майстерності з легендарним в Угорщині картингістом Janos Kesjar. Після декількох років гонок на картах він повернувся в мотогонки і водив свій байк настільки швидко наскільки це можливо! Він завжди був великим фанатом екстремальних видів спорту та адреналіну. Adam починав як вуличний гонщик любитель на саморобній GSX-R 750. Також в цей час він брав участь в аматорському ралі і автослалому на його BMW E30.

Drift офіційно з`явився в Угорщині в 2006 році, і він зумів відразу зайняти другу позицію в чемпіонаті. Після цього сезону його кар`єра дріфтера тільки почалася і він придбав свій перший професійний BMW з 4,4 літровим двигуном V8. На цій машині він виграв свій перший титул і став Чемпіоном Угорщини. Також у нього було кілька топових результатів у міжнародних гонках таких як King of Europe і International Drift Challenge. У 2008 році Tomi Workshop побудував для нього повністю новий модифікований дріфт кар на базі BMW E36 з двигуном М5.

У 2009 році Adam знову став Чемпіоном Угорщини і домінував на дрифт серії King of Europe, в якій також забрав чемпіонський титул.

У 2010 році Adam знову брав участь в серії King of Europe, яка проходила в 7 різних країнах. В кінці сезону Adam фінішував на другій позиції в загальному заліку за всі етапи. Вперше змагання DOTZ Drift Battle були організовані в цьому році в Чехії, де Adam фінішував з кращим результатом і став першим.

Adam продовжує брати участь в гонках і показувати хороший дріфт на вищому рівні!