Gabi K

Czech RepublicCzech Republic

Ditelindja: 02-Jan
Nacionaliteti: Ceke


Preferencat:

Ushqimi : Biftek viçi
Eventet : "MotoGp France LeMans sepse kishte edhe shume vajza te tjera per shoqeri !"
Pilot MX : Alex Lupino 
Pilot Speedway : Antonio Lindback 
Monster Girl : "Jessica S sepse eshte shume e mire por dhe shume e cmendur"

Experienca me e bukur Monster :

"Ka qene qejf dhe interesante kur firmosja edhe une autografe ngjitur me pilotin tone Horge Lorenzo."

  • Të gjitha Postimet
  • Lajme
  • Galeritë
  • Videot
Postime nga e gjithë Bota ON
"Monster Energy's published Cookie Policy explains the different types of cookies that may be used on the site and their respective benefits. If you would like to disable cookies, please view “How do I manage cookies” in the Policy. Note that parts of the site may not function correctly if you disable all cookies. By using the site, you consent to the use of cookies unless you have disabled them.”