be_ixf;ym_202303 d_26; ct_100
MBYLL
MTB shots from Audi Nines Birkenfeld, Germany
LAJME

Disa nga momentet më të bukura nga Audi Nines: Video

Nov 30-0001

Lidhuni dhe bëhuni gati për një xhiro të çmendur me videon zyrtare të Audi Nines. Ky mision I gjeti Sam Reynolds, Adolf Silva, Sam Pilgrim, Ethan Nell, Brendan Fairclough dhe Max Fredriksson në një park aventurash të bërë nga njeriu në mes të Gjermanisë.

Ajo çka djemtë ndërtuan rezultoi të ishte diçka si një lojë në PlayStation dhe këta djem me të vërtetë kanë bërë një punë të mirë. Shihni videon më poshtë për më shumë.

SHPERNDA ARTIKULLIN:

TE REKOMANDUARA

PER TY