be_ixf;ym_202208 d_15; ct_100
MBYLL
Puerto Escondido Cup Surfing  Mexico - Big Wave
LAJME

Kupa 2018 Puerto Escondido

Jul 022018

Hidhini nje sy fotove me te mira te shkrepura ne Puerto Escondido Cup ne bashkepunim me serfistat e Monster Angelo Lozano (MEX) dhe Cristian Merello (CL) fundjaven e kaluar ne Mexico!

Fansat pane disa prej serfisteve me te mire te botes duke u perballur me dallget 6-7m ne Zicatela Beach, shtepia e nje prej vendeve me te mira per kompeticionet e Big Wave, nje prej parajsave te preferuara. Pergezime te medha shkojne per serfistin meksikan Lozano i cili mori vendin e trete ne podium.

KY ARTIKULL PROMOVON:

SHPERNDA ARTIKULLIN:

TE REKOMANDUARA

PER TY