be_ixf;ym_202303 d_26; ct_100
MBYLL

Kampioni i MotoGP Valentino Rossi ka mahnitur fansat kudo ne bone me mbi 100 fitore dhe 9 Kampionate te fituara.

Ne u beme skuader me Valentinon AKA The Doctor per te krijuar Monsterin me te shpejte ndonjehere.

Me nje shije te lehte, provokative dhe freskuese qitro dhe me nje boost te fuqishem Monster Energy.

 

Get up to speed in a hurry!

Monster Energy
Absolutely Zero
The Doctor
Image ingredients

INFORMAȚII NUTRIȚIONALE / VLERA USHQIMORE

  Per 100ml Per 500ml (%*)
VALOARE ENERGETICĂ / VLERA ENERGJIKE 186kJ 929kJ
- 44kcal 219kcal (11%)
GLUCIDE / KARBOHIDRATE 11g 55g (21%)
DIN CARE ZAHARURI / NGA TË CILAT SHEQERNA 10g 52g (57%)
SARE / KRIPË 0.02g 0.08g (1%)

CONȚINE CANTITĂȚI NEGLIJABILE DE GRĂSIMI, ACIZI GRAȘI SATURAȚI, PROTEINE/ PËRMBAN SASI TË PAPËRFILLSHME YNDYRE, YNDYRË E NGOPUR, PROTEINA

*CONSUMUL DE REFERINȚĂ AL UNUI ADULT OBIȘNUIT (8 400 kJ/2 000 kcal) / REFERENCA MESATARE E NJË TË RRITURI (8 400 kJ/2 000 kcal)

VITAMINE / VITAMINË

  Per 100ml (%**) Per 500ml (%**)
RIBOFLAVINĂ / RIBOFLAVIN (B2) 0.7mg (50%) 3.5mg (250%)
NIACINĂ / NIACIN (B3) 8.5mg (53%) 43mg (266%)
VITAMINA / VITAMINË B6 0.8mg (57%) 4.0mg (286%)
VITAMINA / VITAMINË B12 2.5µg (100%) 13µg (500%)

**CONSUMUL ZILNIC DE REFERINȚĂ / SASIA E REKOMANDUAR DITORE

CONȚINUT RIDICAT DE CAFEINĂ. NU SE RECOMANDĂ PENTRU COPII SAU FEMEILE ÎNSĂRCINATE SAU CARE ALĂPTEAZĂ SAU PERSOANELOR SENSIBILE LA CAFEINĂ (32 mg/100 ml). CONSUMAȚI CU RESPONSABILITATE./ AL: PËRMBAJTJE E LARTË KAFEINË. NUK ËSHTË E REKOMANDUESHME PËR FEMIJËT, GRATË SHTATZËNA DHE ME GJI OSE PËR NJERËZIT E NDJESHËM NDAJ KAFEINËS (32 mg / 100 ml). KONSUMONI ME KUJDES.

TE REKOMANDUARA

PER TY