2019 Golf Tiger Woods The Masters
НОВИНИ

Monster Съзнание

Apr 162019

Приказките не струват нищо. Важни са действията. Това е част от Monster Mentality, което кара хората да опитват невъзможното. В това се включва маниакалната страст да преследваш целите си и вниманието към детайлите. Всичко това е необходимо, за да се постигне победата. Тези, които притежават #MonsterMentality са друга порода. Те се движат в друго измерение и не ги интересува какво мислят останалите. Те са бунтовници. Тези които споделят това мислене са хора, които живеят на ръба и често преминават границата. Защото „достатъчно добре“ не е задоволително. Величие или нищо.

The Masters - Огъста, Джорджия

1. Тайгър Уудс

Тайгър Уудс отново е на върха след невероятен финален кръг. Той спечели петото си зелено яке от Masters.

Формула 1 - Китай
1. Люис Хамилтън
2. Валтери Ботас

Люис Хамилтън и Валтери Ботас завършиха първи и втори в състезание №1000 във Формула 1. Това бе седемдесет и пета победа в кариерата на Люис.

MotoGP - Остин, Тексас
1. Aлекс Ринс
2. Валентино Роси

Алекс Ринс взе първата си победа в кралския клас и се превърна в първият пилот печелил и в трите класа на „Пистата на Америките“. Валентино взе второто място, което му подсигурява и втора позиция в генералното класиране на MotoGP 2019.

Суперкрос - 450 - Денвър, Колорадо
1. Илай Томак

За пръв път от 1996-та суперкрос състезание се провежда отново на стадион Бронкос, родния град на Томак. Той не разочарова феновете си. Илай бе най-бързият пилот на трасето и това бе видно благодарение на разликата от седем секунди пред втория. Сега той е само на осемнадесет точки зад водача в генералното класиране. Всички трябва да се оглеждат за него по състезанията.

Суперкрос - 250 - Денвър, Коларадо
1. Aдам Цианцируло
2. Дилън Ферандис
3. Колт Николс

От квалификациите до финала, Адам беше непобедим, осигурявайки си победата в суперкроса на състезанието в Денвър. Дилан Ферандис и Колт Николс също се представиха отлично и запълниха подиума. Това прави последните два кръга от шампионата изключително интересни.