ZAVŘÍT
Images from the 2021 Morocco Rally
NOVINKY

Oct 152021

The Monster Energy Honda Team a nový týmový jezdec Pablo Quintanilla si minulý víkend připsali úžasné vítězství na 1 666 mil dlouhé Marocké rally. Ve své první akci na palubě Hondy CRF450 RALLY nasadil Quintanilla prudké tempo, vyhrál závěrečnou fázi a získal své první vítězství v Maroku. Týmoví kolegové Ricky Brabec, José Ignacio Cornejo a Joan Barreda skončili celkově na 4., 10. a 11. místě.

Hlavním cílem týmu při účasti v předposledním závodě mistrovství světa FIM Cross-Country Rally bylo najet co nejvíce kilometrů ve vyčerpávající africké poušti před Rallye Dakar 2022.

„Z výhry mám velkou radost,“ řekl Quintanilla. „Byl to velmi těžký týden a chci poděkovat celému týmu za skvělou práci, kterou odvedli. Bylo to pro nás fantastické!“

„Osobně jsem se cítil velmi pohodlně, jel jsem v dobrém rytmu, s dobrou navigací a to je velmi dobré pro mou sebedůvěru. Jsem také velmi motivovaný k dalšímu cíli, kterým je Dakar. Dáme si krátkou přestávku, odpočinek, dobití baterií a pak se soustředíme na Dakar.“

Dalším závodem týmu Monster Energy Honda Team bude Rallye Dakar 2022, která se bude konat v Saúdské Arábii od 1. do 14. ledna. Mezitím si prohlédněte několik epických záběrů, kde Quintanilla, Brabec, Cornejo a Barreda dělají to, co umí nejlépe…