Ski images from day 3 X Games, Aspen Colorado
UUDISED

2021. aasta X-Games domineerimine

Feb 012021

Milline eepiline nädalavahetus lumespordis! 20.järjestikused X-Mängud Aspenis on ametlikult lõppenud. Monster Energy õnnitleb oma lumelaua ja mäesuusa sportlasi domineeriva etteaste puhul X Games Aspen 2021-l. Maailmatasemel võistkond võitis kolme päevasel otseülekandel kokku 14 X-Games medalit, sealhulgas seitse kulda, neli hõbedat ja kolm pronksi.

Siin on mängude kaupa, kuidas tegevus sel nädalavahetusel X Games Aspen 2021 toimus:

Monster Energy meeskonnale hakkas medaleid laekuma reedel Jeep naiste lumelaua Slopestyle. Lake Tahoe, Californiast pärist 30-aastane lumelauaikoon Jamie Anderson kaitses oma kuldmedalit uustulnukate eest. Tal oli domineeriv sõit obstaaklitega raja, kus ta sõitis endale vastava stiiliga ja kasutas massiivseid trike sealhulgas Cab double underflip 900 Weddle grab. Andersoniga liitus poodiumil Wanaka, Uus-Meremaalt pärit 19-aastane old Zoi Sadowski-Synnott, kes sai hõbemedali.

Jätkates reedese tegevusega, on fännide lemmik Wendy’s Snowboard Knuckle Huck. Suureks šokeerijaks oli Mammoth Lakes, Californiast pärit 17-aastane Dusty Henricksen, kes ületas maailma kõige proffesionaalsemad lumelaudurid, et võita endale X Games debüüdil kuldmedal.

Kui tegevus liikus edasi Naiste Suusa SuperPipe finaali, kulmineerus seanss kahe rivaali vahel. Comox, Kanadast päris 28-aastane Cassie Sharpe läks vastamisi Hiinast pärit X Games uustulnuka Eileen Gu-ga. Kuid pärast rasket kukkumist teisel Run’il, pidi Sharp leppima hõbemedaliga andes talle viie medaliga( 2 kulda, 1 hõbe, 2 pronksi) X Games rekordi.

X Games Aspen 2021 teisel päeval jätkas meeskond medalite kogumist, oodatud Monster Energy Naiste Lumelaua SuperPipe finaalis. Suurimaks looks, oli ‘SuperPipe Kuninganna’, 20-aastase lumelauafenomeni Chloe Kim’I tagasitulek pärast esmakurus aastat Princeton ülikoolis. Olümpiakullale kuulub talle kaheksa medalit SuperPipe’is ( 6 kulda, 1 hõbe, 1 pronks).

Alustades pühapäeva hommikuga sai näha X Games ajalugu. Mitte ükski uustulnuk ei ole 20 aasta jooksul Winter X Games’il võitnud kulda Meeste Lumelaua Slopestyle kategoorias. Seda kuni X Games uustulnuk Dusty Henricksen tegi laäbiaegade karmima võidu run’I ja seda kargel päeval kandes ainult lühikeste varrukatega t-särki.

Monster Energy sai medaleid ka Jeep Meeste suusa Slopestyle finaalis. Sinise taeva all Buttermilk mäel, Oppegaard, Norrast pärit 22-aastane Ferdinand Dahl võitis hõbeda, tehes oma run’il täiusliku maandumise sealhulgas suur switch leftside 1260, rightside double bio Japan grab, ja alley-oop 720 üle puusa. Tihedalt tagant järel oli Ochran, Kanadast pärist 23-aastane Evan McEachran, kes teenis progressiivsete run’ide puhul pronksi.

Pacifico Naiste Lumelaua Big Air finaalis, tabas vaatajaid veel üks suur üllatus. Kui Monster Energy Jamie Anderson tuli, nägi ja vallutas sessiooni üle 70 jala pikkuse vahe. Ta on ametlikult X Games ajaloos kõige rohkemate medalitega kaunistatud naine, kokku 19 medalit ( 8 kulda, 7 hõbedat, 4 pronksi) Anderson jagas poodiumit ripper Zoi Sadowski-Synnott’iga, kes teenis pronksmedali.

Kui päike loojus, olid kõigi silmad Monster Energy Meeste Lumelaua SuperPipe finaalil. Yokohama, Jaapanist pärit 19-aastane Monster Energy tiimi liige Yuto Totsuka läks vastamisi kahekordse kullamedalisti Scotty Jamesiga ja võitis oma esimese X Games kulla.

Lõpetades nädalavahetuse lumelaua kategooria kõrge noodiga, The Real Cost Meeste Lumelaua Big Air finaal näitas erakordset trikkide arengut. Kui sõitjad hakkasid tegema trikke, mida varem pole nähtud ja seda 1800-kraadises rotatsioonis, Stockholm, Rootsist pärit 26-aastane Sven Thorgren tegi oma triki ära ja teenis hõbeda, mis sai tema seitsmendaks X Games medaliks (1 kuld, 2 hõbedat, 4 pronksi).

X Games Aspen 2021 lõpetati loomingulise noodiga, Wendy’s Ski Knuckle Huck’iga. Kaheksa maailma kõige andekamat vigursuusatajat näitasid tehnikat ja stiili Slopestyle hüppel. Kuid võitjaks sai ainult üks: Åre, Rootsist pärit 29-aastane vigursuusataja, töötas nukkidega, painutades suuskade ülemisi ja alumisi otsi, tehes mitmeid seni nägemata trikke. Kohtunikud autasustasid Harlauti kuldmedaliga, Laiendades tema X Games pärandit, kõige rohkemate medalitega kaunistatud suusasportlane, tema nimel 13 medalit (8 kulda, 5 hõbedat).

kõiki sportlasi, kõiki kohalviibijaid ja kõiki kes vaatasid üritust, kes tehti ajalugu.. Tänud ka ESPN meeskonnale and Buttermilk mäele näitamast maailmatasemel ekstreemspordi üritust hoolimata käimasolevale pandeemia raskustele.