2019 Golf Tiger Woods The Masters
HÍREK

A Monster Mentalitás

Apr 162019

Beszélni bárki tud. A győzelem viszont magáért beszél. A Monster mentalitás alapja az az elhatározás, hogy mindig mepróbáljuk a lehetetlent. A tűz ami bennűnk ég, a figyelem, ami minden részletre kiterjed. Akik a #MonsterMentality szerint élnek, egészen más emberek, akik mindent megtesznek a cél érdekében és nem érdekli őket mások mit gondolnak. Ezek az emberek nem a határokat feszegetik, ők határozzák meg őket, mert a “jó” sosem elég számukra, kiemelkedőt kell mutatni.

The Masters - Augusta, GA

1. Tiger Woods

Tiger Woods ismét a világ tetején, a 2019 Masters győzelmével megszerezte az ötödik green jacket!

Formula 1 - Kína
1. Lewis Hamilton
2. Valtteri Bottas

Lewis Hamilton és Valtteri Bottas 1-2 finisht hoz haza az 1000. Formula 1 futamon Kínában. Lewis ezzel a 75. F1 győzelmét szerezte meg!

MotoGP - Austin, TX
1. Alex Rins
2. Valentino Rossi

Alex Rins megszerzi első győzelmét a premier kategóriában, ezzel ő lett az első versenyző aki mind a három kategóriában meg tudta nyerni az Americas GP-t.Valentino Rossi a második helyével pedig őrzi 2. helyét a tabellán.

Supercross - 450 - Denver, CO
1. Eli Tomac

1996 óta először rendeztem Supercross versenyt a Broncos Stadium-ban és a helyi hős, Eli Tomac nem okozott csalódást. A 7 másodperces győzelme jól megmutatta hogy érdemes lesz odafigyelni rá!

Supercross - 250 - Denver, CO
1. Adam Cianciarulo
2. Dylan Ferrandis
3. Colt Nichols

Kvalifikációtól a döntőig, Adam Cianciarulo megállíthatatlan volt Denverben. Dylan Ferrandis és Colt Nicho is felért a dobogóra, így az utolsó bajnokság utolsó körei komoly izgalmakat tartogatnak!