be_ixf;ym_202304 d_01; ct_100
CLOSE
Photos from the 2022 MMA event, UFC 281 in New York City, New York, at Madison Square Garden
NEWS

UFC 281 | Alex Pereira Knock Outs Israel Adesanya

Nov 142022

Uvolněte cestu pro nového šampiona! Monster Energy gratuluje Alexi Pereirovi k porážce Israela Adesany a získu titulu střední váhy na UFC 281 v New Yorku. 35 letý zápasník z brazilského São Bernardo do Campo porazil v sobotním zápasu hlavní karty úřadujícího šampiona v pátém kole na TKO a získal bonus 50 000 $ za výkon večera.

Nejnovější člen Monster Energy MMA týmu Alex Pereira (7-1) nastoupil do zápasu v Madison Square Garden po nepřerušené sérii tří vítězství od svého vstupu do Ultimate Fighting Championship (UFC) v roce 2021.

Jeho soupeř, úřadující šampion střední váhy UFC Israel Adesanya (23-2), obhájil do sobotního zápasu titul pětkrát v řadě od zisku pásu v roce 2019. Na UFC 276 udržel svůj titul proti Jaredu Cannonierovi a upevnil své jméno jako jeden z nejlepších bojovníků v divizi. Pereira již jednou porazil Adesanyu v roce 2017 na kickboxerské akci Glory of Heroes 7 v Sao Paulu v Brazílii. Že by se historie opakovala?

Když se boj v Main Eventu rozběhl, obhájce titulu Adesanya vytvořil tlak a na konci prvního kola Pereiru tvrdě otřásl kombinací jedna-dvě. Ve druhém kole Pereira vyrovnal herní pole tím, že uštědřil poškození levými háky a skóroval rozhodujícím způsobem. body. Ale ve 3. kole to byl Adesanya, kdo vzal vyzyvatele na žíněnku a v posledních okamžicích zasadil trestající kop sekerou.

 

Adesanya vytvořil na Pereiru tlak na konci 1. kola, když ho nahulil přesnou kombinací 1-2. Ve druhém kole Pereira vyrovnal skóre tvrdými levými háky a získal potřebné body. Napínavá bitva pokračovala i ve třetím a čtvrtém kole, ve kterých měl opět navrch Adesanya a rozhodčí hodnotili zápas 3-1 v jeho prospěch. Pereira věděl, že musí soupeře v pátem kole ukončit a potřeboval to udělat co nejdříve.

 

Co se stalo potom, je ten druh atletického výkonu, pro který bylo UFC stvořeno. Pereira nastoupil do finálového kola a hned začal zasypávat soupeře údery. Několikrát ho natrefoval a přišpendlil k pletivu, kde ho natrefoval dalšími zvedáky a levými háky, dokud do hry nevstoupil rozhodčí Marc Goddard a neukončil souboj v 02:01 min s Pereirou jako vítězem na TKO.

 

„Tolik let tvrdé práce a oddanosti a jsem tady, mistr světa,“ řekl Pereira z Monster Energy po vítězství v Main Eventu na UFC 281.

 

SHARE THIS ARTICLE:

RECOMMENDED

FOR YOU