Images from the Skate event at the 2018 Aus X-Games
NAUJIENOS

Aukso spindesys finalinę X Games 2018 dieną Sidnėjuse

Oct 212018

Saulėje apšviestas Spotless Stadium finalinę X Games 2018 dieną Sidnėjuje buvo pilnutėlis. Pasilikę geriausius pabaigai, Monster Energy komanda iškovojo du aukso medalius sekmadienio varžybose: čempiono vardą ginantis Jarryd McNeil ir Nyjah Huston užėmė aukščiausias vietas Moto X Best Whip ir Men’s Skateboard Street. Monster Energy atletai taip pat parsivežė namo medalius iš BMX Big Air ir Moto X Best Trick.

Inauguracinis X Games Sidnėjuje pritraukė masiškai didžiules žiūrovų minias, suskaičiuota kiek daugiau nei 52,000. Nepaisant lietaus ir kelių atšauktų renginių, Australijos fanai rodė susidomėjimą ir atėjo palaikyti didžiųjų sporto vardų BMX, Moto X ir Skateboarding kategorijose, įrašyti šį renginį į X Games istoriją.

Finalinė diena Sidnėjuje startavo vidurdienį, kuomet visų akys nukrypo į Mega Rampą didžiajam BMX Big Air renginiui. Gindamas savo čempiono vardą Monster Energy komandos sportininkas James Foster, kuris jau yra laimėjęs BMX Big Air X Games Mineapoluje 2017 ir 2018, tapo vienu ryškiausių pretendentų į prizinę vietą. Prieš visą sporto elitą ant didžiosios rampos, Fosteris pademonstravo įspūdingą backflip triple tail whip ir quad flip, už kuriuos gavo 90.33 taškus ir finišavo su sidabro medaliu.

Sekantis reginys buvo garsusis ir bene vienas įspūdingiausių renginių Moto X Best Whip. Tai buvo metas titulą ginančiam čempionui Jarryd McNeil iš Yarrawonga įrašyti savo vardą į istoriją: iškovojęs aukso medalį su įspūdingu seat bounce whip, 27 metų atletas tapo daugiausia medalių turinčiu Australijos atletu visoje X Games istorijoje - net septyni aukso medaliai! Vienintelis JAV atstovas, dalyvavęs finale Axell Hodges iš Encinitas, Kalifornijos, parsivežė namo jau antrąjį sidabrą Best Whip kategorijoje.

Labiausiai lauktame Moto X Best Trick finale visos akys buvo nukreiptos į Josh Sheehan, kuris dalyvavo visose Moto X renginiuose per X Games Sidnėjuje ir iškovojo sidabrą Moto X Freestyle. Kovojęs itin sunkiomis sąlygomis trasoje dėl savaitgalio lietaus, 32 metų australas pademonstravo tobulą no-handed double backflip ir gavo 90.66, kurie jam pelnė bronzą.

Pabaigai, pirmąsias X Games varžybas Australijoje uždarė Monster Energy atletas Nyjah Huston, iškovojęs auksą savo pirmose Men’s Skateboard Street varžybose. Savo finalinį ratą sukęs 24 metų atletas, kuris varžybose dalyvauja nuo 11 metų, demonstravo triukus, pelniusius jam jau devintą Skateboard Street auksą ir įrašiusį jo vardą į X Games istoriją kaip labiausiai medaliais pasipuošusį street skater'į.

Fanai gali sekti visas naujienas ir pamatyti geriausias varžybų akimirkas per ESPN platformas, XGames.com ir X Games puslapiuose Twitter, Facebook, Instagram, Snapchat ir kt.