be_ixf;ym_202303 d_23; ct_50
CLOSE
DIYX STRT JAM Innsbruck 2022 - Snowboarding
NEWS

DIYX STRT JAM 2022 SETS INNSBRUCK ALIGHT

Nov 252022

Je to tady a je to pořádně divoké! Připravte své oči a uši na DIYX STRT Jam 2022 after movie.

„Nejdůležitější snowboardová akce”- Sage Kotsenburg

 

DIYX STRT Jam Innsbruck byl úžasný! Celý snowboardový průmysl a média se sešli v ulicích města, kde během několika dnů čistého nefalšovaného jezdeckého chaosu padaly totální bangery na těch nejdivočejších ghetto setupech planety. Nemluvě o 30+ nejlepších světových streetových pionýrech, kteří přivezli své extra crispy triky. A ano, to je ohnivý kruh upevněný na střeše dodávky!

 

Hlavní iniciátor a hostitel DIYX STRT Jam a dlouholetý Monster rider Ethan Morgan spolu s lidmi z Method Mag vytvořil něco skutečně speciálního a opět dokázal spojit komunitu mimo zatuchlý závodní kalendář. A jak řekl Zak Hale: „Je to událost roku…“ a s tím se opravdu nedá polemizovat.

Byl to tým Monster Energy, který získal o víkendu některá z nejvyšších ocenění a zabíjel jeden spot za druhým na typických riskantních DIYX setupech. Darcy Sharpe předvedl back tail 270 na jednom z nejdelších street railů celé session a vyhrál mužský best trick. Jezdec Monster Army Dillon Henricksen rozdivočil celý dav tím, když ve druhém dni poslal backflip ohnivým kruhem. Slavnosti korunoval nejlepší finský export Rene Rinnekangas, který získal cenu „ Ripper of the Week’ “ tím, že ve velkém stylu zabil každý setup, na který se vrhl a ve finálový den tam poslal gab-to-backside 270-to-boardslide.

 

Pokud jste to dočetli až sem, a ještě jste neklikli na play, neváhejte to udělat. Další záběry a informace najdete na sociálních sítích @monsterenergy, @methodmag a #STRTJam.

SHARE THIS ARTICLE:

RECOMMENDED

FOR YOU