Zawodnicy
//
Pełna Lista Zawodników

Sebastian Bühler urodził się i wychował w Niemczech, ale miłość do wyścigów zdobył w swoim drugim domu, czyli w Portugalii. Jego rodzice tak bardzo pokochali Portugalię w trakcie wakacji, że zdecydowali się tam przenieść na stałe! Jako nastolatek startował w wyścigach terenowych. W 2019 roku zaczął startować w rajdach międzynarodowych i zaczął odnosić sukcesy, wygrywając zarówno Baja Portalegre 500 (trzykrotnie), jak i Baja Hungary. Najbliższy Rajd Dakar będzie jego piątym rajdem i kolejną szansą na poprawę jego dotychczasowej najlepszej lokaty, czyli 14 miejsca.

Podwójne Zwycięstwo Brabeca w The Mint 400

Ricky Brabec zaliczył podwójne zwycięstwo w rajdzie The Mint 400 wygrywając w klasę UTV i motocykli terenowych

2024-03-11T04:00:00Z -- Off-Road
Ricky Brabec i Skyler Howes jadą w Mint 400

Mistrz Rajdu Dakar '24 Ricky Brabec (Monster Energy/Honda Team) łączy siły ze Skylerem Howesem z Monster/Hondy, aby ścigać się w klasie UTV wyścigu Mint 400.

2024-03-08T16:00:00Z -- Off-Road
Aaron Mare mistrzem Abu Dhabi Desert Challenge

Po zwycięstwie w 4. etapie, finalny odcinek Mare ukończył na 4. miejscu i wygrał z aż 5 minutami przewagi nad Konradem Dabrowskim i Rossem Branchem, który zajął czwarte miejsce.

2024-03-04T08:00:00Z -- Rajdy, Off-Road