2019 Golf Tiger Woods The Masters
NOVICE

Monster mentaliteta

Apr 232019

Govorjenje je ceneno. Zmagovati je najboljši odgovor. Monster mentaliteta predstavlja drznost poskusiti nemogoče. Vključuje visok nivo strasti, ki jo ima oseba pri prizadevanjih osvojiti vrh in ključno pozornost pri vseh podrobnostih, ki ti dajejo prednost, ki je potrebna za zmago. Tisti, katere krasi #MonsterMentalityso drugačna vrst in ne zanima jih, kaj si o njih mislijo drugi. So uporniki. Tisti, ki imajo to mentaliteto ne živijo na robu. Oni definirajo rob in ga prestopajo. Biti "dovolj dober" ni zadovoljivo. Gre za veličinao ali nič

The Masters - Augusta, GA

1. Tiger Woods

Tiger Woods je po neverjetni finalni rundi na 2019 Masters v Augusti, GA spet na vrhu. Osvojil je svoj 5. "green jacket"!

Formula 1 - China
1. Lewis Hamilton
2. Valtteri Bottas

Lewis Hamilton in Valtteri Bottas sta osvojila dvojno zmago na 1000. F1 World Championship Grand Prix dirki na Kitajskem. Lewis je s tem osvojil svojo 75. F1 zmago!

MotoGP - Austin, TX
1. Alex Rins
2. Valentino Rossi

Alex Rins je zmagal na svoji prvi MotoGP dirki in s tem postal prvi dirkač, ki mu je na Americas GP uspelo stopiti na najvišjo stopničko v vseh treh rezredih! Valentino Rossi je bil drugi, kar ga je zavihtelo na 2. mesto v letošnji trenutni skupni razvrstitvi.

Supercross - 450 - Denver, CO
1. Eli Tomac

Eli Tomac je bil na domačem Broncos stadionu v Denverju najhitrejši. Zmagal je z dobrimi sedmimi sekundami prednosti. Za vodilnim mestom v skupni razvrstitvi zaostaja le še za 18 točk!

Supercross - 250 - Denver, CO
1. Adam Cianciarulo
2. Dylan Ferrandis
3. Colt Nichols

Adam Cianciarulo je bil od kvalifikacij do finala nedotakljiv in je zmagal na letošnjem Supercross postanku v Denverju. Dylan Ferrandis in Colt Nichols sta prav tako pristala na stopničkah.